S D H Bystré v Orlických horách

Sbor před starou hasičskou zbrojnicí - rok 1922

Členové sboru okolo roku 1940

Družstvo žen (Hartmanová, Škopová, Tomášová, Martínková M., Dušková, Jarošová) - rok 1952

Družstvo starších mužů v národním kole SPD Plzeň (Dyntar, Kárník, Netík, Práza, Čtvrtečka, Remeš, Kordík, Hartman, Šinták) - 1976

Krajské kolo Plamen Kostelec nad Orlicí 1975 (Rousková, Povolná, Martínková, Kárník, Šritrová, Povolný, Hejzlarová, Tomáš, Čejpová, Netík, Špaček)

Soutěž žáků Záhornice 1965 (E. Tomáš, J. tomáš, Přibyl, J. Tomáš, Hofman, J. Novotný, M. Hofman, Dušek, Kavka)

SPD okresní dorost - Rychnov nad Kněžnou 1971 (L. Kavka, J. Tomáš, Gallo, S. Šritr, P. Kavka, Přibyl, Martínek, S. Martínek, J. Šritr, Netík)

Plamen okresní - Solnice 1985 (Netíková, Dusílková, Machová, Mach, Dusílek, J. Ševc, Bartoš, L. Ševc, Šritr, Drašnarová, Špačková, Franc)

SPD okresní ženy - Rychnov nad Kněžnou 1971 (Soumarová, Čepelková, Macková, Stojková, Šubrtová, Jandová, Povolná, Lenfeldová, Netík, Vacková)

SPD okrsková - Dobré 1974 (Lenfeldová, Macková, Netíková, Povolná, Machová, Remešová, Čepelková, Duzbaba, Francová, Netík, Lejsková)

SPD okresní muži - Rychnov nad Kněžnou 1971 (Remeš, Tomáš, Tomáš, Netík J., Netík, Ševc, Andrš, Martínek, Šritr, Kavka)

SPD okrsková - Dobré 1974 (B. Netík, Ševc, Hofman, J. Netík, Remeš, S. Martínek, Mach, Z. Martínek, Andrš, S. Šritr)

SPD okresní starší muži - Ledce 1972 (A. Dyntar, J. Dyntar, Čtvrtečka, Remeš, Hartman, Matyska, Práza, Šinták, Netík)

SPD okrsková - Dobré 1974 (Dyntar, Práza, Remeš, Kordík, Netík, Šinták, J. Netík, Matyska, Hrnčíř, Hartman)

SPD okresní - Rychnov nad Kněžnou 1971 (vítězná družstva dorostenců, žen, mužů a starších mužů)

SPD okrsková - Bystré 1976