S D H Bystré v Orlických horách

 

XVIII. ročník „Podorlické ligy“ v požárním útoku 2017

Muži A

Kolo

Místo

Základní kolo

Finále
1. Houdkovice 1. -
2. Bystré 2. -
3. Trnov  -  -
4. Semechnice 3.  -
5. Meziměstí 4. -
6. Sněžné 3. -
7. Dobruška 3. -
8. Opočno 3. -
9. Častolovice - -

XVII. ročník „Podorlické ligy“ v požárním útoku 2016

Muži A

Kolo

Místo

Základní kolo

Finále
1. Houdkovice 1.  -
2. Bystré 4.  -
3. Semechnice 9.  -
4. Trnov 4.  -
5. Sněžné 3.  -
6. Meziměstí 2.  -
7. Jeníkovice 1.  -
8. Dobruška 3.  -
9. Opočno 5.  -
10. Častolovice 3.  -

XVI. ročník „Podorlické ligy“ v požárním útoku 2015

Muži A

Kolo

Místo

Základní kolo

Finále
1. Houdkovice 6. -
2. Bystré 2. -
3. Jílovice 2. -
4. Semechnice 3. -
5. Sněžné 3. -
6. Meziměstí 3. .
7. Jeníkovice 4. -
8. Dobruška 4. -
9. Častolovice 4. -
10. Opočno 4. -

Muži B

Kolo

Místo

Základní kolo

Finále
1. Houdkovice 12. -
2. Bystré - -
3. Jílovice - -
4. Semechnice - -
5. Sněžné - -
6. Meziměstí - -
7. Jeníkovice - -
8. Dobruška - -
9. Častolovice - -
10. Opočno - -

XV. ročník „Podorlické ligy“ v požárním útoku 2014

Kolo

Místo

Základní kolo

Finále
1. Houdkovice 7. -
2. Bystré 3. 5.
3. Jílovice 4. 5.
4. Semechnice 1. 1.
5. Sněžné 1. 1.
6. Meziměstí 5. -
7. Jeníkovice 5. -
8. Dobruška 4. -
9. Opočno 5. -
10. Častolovice 6. -

XIV. ročník „Podorlické ligy“ v požárním útoku 2013

Kolo

Místo

Základní kolo

Finále
1. Houdkovice 1. 1.
2. Semechnice 5. -
3. Sněžné 4. -
4. Meziměstí 6. -
5. Opočno 11. -
6. Dobruška 1. -
7. Častolovice 1. -

XIII. ročník „Podorlické ligy“ v požárním útoku 2012

Kolo

Místo

Základní kolo

Finále
1. Houdkovice 6. -
2. Semechnice 10. -
3. Sněžné 14. -
4. Meziměstí 5. -
5. Tutleky - -
6. Dobruška - -
7. Opočno 8. -
8. Pšánky - -
9. Častolovice 6. -

XII. ročník „Podorlické ligy“ v požárním útoku 2011

Kolo

Místo

Základní kolo

Finále
1. Houdkovice 4.  -
2. Trnov N -
3. Semechnice 4. -
4. Sněžné 2.  
5. Meziměstí 9. -
6. Dobruška 5. -
7. Opočno 4. 1.
8. Častolovice 11. -
9. Pšánky N -

X. ročník „Podorlické ligy“ v požárním útoku 2009

Kolo

Místo

Základní kolo

Finále
1. Houdkovice 7. -
2. Trnov  -  -
3. Semechnice  -  -
4. Tutleky - -
5. Rájec - -
6. Dobruška - -
7. Opočno - -
8. Pšánky - -
9. Častolovice - -

IX. ročník „Podorlické ligy“ v požárním útoku 2008

Kolo

Místo

Základní kolo

Finále
1. Houdkovice - -
2. Vrbice - -
3. Trnov - -
4. Rájec - -
5. Tutleky - -
6. Výrava 14 -
7. Dobruška 1. -
8. Pšánky - -
9. Opočno - -
10. Častolovice - -

 VIII. ročník „Podorlické ligy“ v požárním útoku 2007

Kolo

Místo

Základní kolo

Finále
1. Houdkovice 3. 2.
2. Dobré 4. 1.
3. Rájec 2. 2.
4. Vrbice 3. -
5. Tutleky 3. -
6. Myštěves 11. -
7. Dobruška 2. -
8. Pšánky 6. -
9. Opočno 15. -
10. Častolovice 11. -
11. Trnov 5. 1.

 Celkové pořadí Podorlické ligy 2007

Pořadí Družstvo Počet bodů

1.

Dolní Přím A

130

2.

Trnov

118

3.

Bystré A

111

4.

Střezetice

101

5.

Tutleky

100

6.

Pšánky

85

7.

Myštěves

77

8.

Lodín

72

9.

Častolovice

71

10.

Dolní Přím B

66

11.

Opočno

58

12.

Dobré A

41

13.

Bříšťany A

35

14.

Bašnice

30

15.

Rájec

30

16.

Jinolice

29

17.

Houdkovice

27

18.

Semechnice

19

19.

Bošín

11

20. - 21.

Velichovky A

10

 

Výrava

10

 VII. ročník „Podorlické ligy“ v požárním útoku 2006

Kolo

Místo

Základní kolo

Finále
1. Houdkovice 8. -
2. Rájec 3. 5.
3. Dobré 2. 2.
4. Častolovice 10. -
5. Bašnice 2. -
6. Myštěves 12. -
7. Dobruška 1. 2.
8. Opočno 2. 3.
9. Pšánky 8. -
10. Vrbice - -
11. Trnov 3 7.

 Celkové pořadí Podorlické ligy 2006

Pořadí Družstvo Počet bodů

1.

Trnov A

154

2.

Pšánky

130

3.

Bystré A

114

4.

Dolní Přím B

104

5.

Myštěves

96

6.

Tutleky

93

7.

Opočno

85

8.

Dolní Přím A

83

9.

Rájec

66

10.

Trnov B

65

11.

Lodín

59

12.

Častolovice

46

13.

Výrava

45

14.

Bystré B - dorost

40

15.

Dobré B

35

16.

Houdkovice

30

17.

Dobruška

29

18.

Dobré A

24

19.

Hlinné A

6

 VI. ročník „Podorlické ligy“ v požárním útoku 2005

Kolo

Místo

Základní kolo

Finále
1. Houdkovice 3. 1.
2. Ohnišov 1. 1.
3. Rájec 2. -
4. Dobré 1. 2.
5. Vrbice 3. -
6. Trnov 6. -
7. Častolovice 1. 2.
8. Dobruška 2. 2.
9. Myštěves 6. -
10. Opočno 2.  

 Celkové pořadí Podorlické ligy 2005

Pořadí Družstvo Počet bodů

1.

Bystré A - muži

133

2.

Pšánky

126

3.

Trnov A

110

4.

Dolní Přím B

91

5.

Tutleky

89

6.

Opočno

88

7.

Dolní Přím A

84

8.

Rájec

71

9.

Trnov B

65

10.

Dobré

56

11.

Myštěves

53

12.

Lodín

50

13.

Častolovice

47

14.

Bystré B - dorost

42

15.

Houdkovice

33

16.

Hlinné

27

17.

Dobruška

14

18.

Dolní Černůtky

12

19.

Ohnišov A

8

V. ročník „Podorlické ligy“ v požárním útoku 2004

Kolo Místo Umístění

1.

Houdkovice

1.

2.

Rájec

4.

3.

Dobré

2.

4.

Dobruška

2.

5.

Opočno

1.

6.

Častolovice

-

7.

Kvasiny

7.

Celkové pořadí „Podorlické ligy“ 2004

Pořadí Družstvo Počet bodů

1.

Bystré A - muži

81

2.

Trnov

75

3.

Tutleky

73

4.

Houdkovice

69

5.

Pšánky

68

6.

Ohnišov A

67

7.

Opočno

52

8.

Lodín

48

9.

Dobré

41

10.

Častolovice

40

11.

Myštěves

37

12.

Dolní Černůtky

36

13.

Bystré B - dorostenci

34

14.

Hlinné

34

15.

Rájec A

32

IV. ročník „Podorlické ligy“ v požárním útoku 2003

Celkové pořadí „Podorlické ligy“

Pořadí

Družstvo

Počet bodů

1.

Pšánky

99

2.

Bašnice

97

3.

Bystré

92

4.

Trnov

80

5.

Rájec

78

6.

Častolovice

77

7.

Houdkovice

77

8.

Tutleky

74

9.

Ohnišov

74

10.

Opočno

68

11.

Dobré

64

12.

Myštěves

58

13.

Dobruška

41

14.

Hlinné

27

15.

Dolní Černůtky

19

  

III. ročník „Podorlické ligy“ v požárním útoku 2002

Kolo Místo Dosažený čas Pořadí Počet bodů

1.

Houdkovice

30,64

13.

3

2.

Rájec

36,64

15.

1

3.

Bašnice

37,84

17.

0

4.

Bystré

26,08

2.

14

5.

Trnov

24,49

7.

9

6.

Opočno

25,37

4.

12

7.

Malšova Lhota

25,17

5.

11

8.

Dobruška

26,06

7.

9

9.

Kostelec nad Orlicí

26,06

4.

12

10.

Častolovice

27,13

5.

11

11.

Čeperka

25,53

2.

14

Celkové pořadí „Podorlické ligy“

Pořadí Družstvo Počet bodů

1.

Trnov A

149

2.

Bašnice

139

3.

Pšánky

105

4.

Houdkovice

101

5.

Bystré A

97

6.

Opočno

91

7.

Dobré

82

8.

Ohnišov

79

9.

Rájec

78

10.

Tutleky A

70

11.

Kostelec nad Orlicí

65

12.

Čeperka A

63

13.

Častolovice

63

14.

Malšova Lhota

39

15.

Velká Čermná

26