S D H Bystré v Orlických horách

Přehled účasti družstev mužů v soutěžích požárního sportu 1967 – 2017

 

Účast v celostátním kole 6 x  
Medailová umístění v celostátním kole 1 x - 2008 2. místo  
Účast v krajském (oblastním) kole 16 x  
Medailová umístění v oblastním kole 9 x  
Účast v okresním kole 32 x  
Medailová umístění v okresním kole 29 x

 

Medailová umístění v okrskovém kole 39 x  

 

Rok

Místo konání

Druh soutěže

Umístění

1967

Bílý Újezd

obvodní

1.

1968

Deštné v O.h.

obvodní

2.

Opočno

okresní

3.

1969

Val

obvodní

2.

Malá Čermná

okresní

4.

1970

Čánka

obvodní

4.

1971

Bačetín

obvodní

2.

Rychnov nad Kněžnou

okresní

1.

1972

Dlouhá Ves

obvodní

1.

Ledce

okresní

6.

1973

Deštné v O.h.

okrsková

1.

1974

Dobré

okrsková

1.

Častolovice

okresní

1.

1975

Ohnišov

okrsková

1.

1976

Bystré

okrsková

1.

Opočno

okresní

2.

1977

Dobré

okrsková

1.

1978

Křovice

okrsková

1.

Přepychy

okresní

2.

1979

Dobré

okrsková

1.

1980

Kounov

okrsková

3.

1981

Deštné

okrsková

2.

1982

Dobřany

okrsková

2.

Dobruška

okresní

8.

1983

Dobré

okrsková

2.

1984

Bystré

okrsková

3.

Dobruška

okresní

7.

1985

Dobré

okrsková

2.

1986

Deštné

okrsková

4.

1987

Ohnišov

okrsková

2.

1988

Ohnišov

okrsková

2.

1989

Olešnice

okrsková

3.

Solnice

okresní

2.

1990

Ohnišov

okrsková

1.

1991

Bystré

okrsková

1.

Kostelec nad Orlicí

okresní

6.

1992

Bystré

okrsková

1.

1992

Dobruška

okresní

2.

1993

Bystré

okrsková

1.

Týniště

okresní

1.

Hradec Králové

krajská (oblastní)

5.

1994

Olešnice

okrsková

1.

Dobruška

okresní

1.

Dobruška

krajská (oblastní)

5.

1995

Bohdašín

okrsková

3.

Žďár nad Orlicí

okresní

1.

Otradov

krajská (oblastní)

7.

1996

Bystré

okrsková

3.

Opočno

okresní

2.

1997

Bohdašín

okrsková

2.

Solnice

okresní

1.

Otradov

krajská (oblastní)

11.

1998

Bačetín

okrsková

4.

Pohoří

okresní

1.

Letohrad

krajská (oblastní)

6.

1999

Olešnice

okrsková

1.

Trnov

okresní

1.

Dobruška

krajská (oblastní)

5.

2000

Sedloňov

okrsková

1.

Solnice

okresní

1.

2001

Bystré

okrsková

1. a 4. místo

Pohoří

okresní

1. a 2. místo

2002

Bohdašín

okrsková

2. a 4. místo

Černíkovice

okresní

7. – 8. místo

2003

Ohnišov

okrsková

1. a 4. místo

Bolehošť – Lipiny

okresní

1.

Jíčínek u Jíčína

oblastní

8.

2004

Deštné

okrsková

1., 3. místo

Malá Čermná

okresní

1.

Dvůr Králové nad L.

krajská

1.

Sušice

celostátní

10.

Kobylí na Moravě

pohárová

1.

Letohrad – Kunčice

extraliga

9.

Český Krumlov

pohárová

54.

Široký Důl

pohárová

25.

2005

Bohdašín

okrsková

3.

Kvasiny

okresní

1.

 

Dobruška

krajská

11.

 

Kvasiny

pohárová

4.

 

Český Krumlov

pohárová

3.

 

Široký Důl

pohárová

N

2006

Ohnišov

okrsková

2., 1. místo (nad 35)

 

Voděrady

okresní

1.

 

Hradec Králové

krajská

1.

 

Kobylí na Moravě

pohárová

1.

 

Litomyšl

celostátní

8.

 

Široký Důl

pohárová

17.

2007

Dobřany

okrsková

2., 1. místo (nad 35)

 

Čermná nad Orlicí

okresní

1.

 

Čermná nad Orlicí

pohárová

1.

 

Pardubice

krajská

1.

 

Plzeň

celostátní

8.

 

Široký Důl

pohárová

56.

2008

Sněžné

okrsková

2.

 

Dobruška

okresní

1.

 

Nové Město nad Metují

krajská

1.

 

Přerov

celostátní

2.

 

Široký Důl

pohárová

67.

2009

Olešnice v O.h.

okrsková

4.

 

Čermná nad Orlickí

okresní

1.

 

Jičín

krajská

1.

  Ústí nad Labem celostátní 6.

2010

Deštné okrsková 5.

2011

Sněžné okrsková 4.
  Křovice okresní 2.
  Trutnov krajská 3.
  Kobylí pohárová 4., 12.

2012

Olešnice

okrsková

3.

 

Pohoří

okresní

1.

 

Hradec Králové

krajská

1.

  Kobylí pohárová

11.

 

Uherské Hradiště

celostátní

7.

2013

Deštné

okrsková

2.

 

Malá Čermná

okresní

1.

 

Svitavy

krajská

2.

2014

Bystré

okrsková

4.

 

Kvasiny

okresní

2.

 

Jičín

krajská

3.

2015

Bohdašín

okrsková

2.

 

Pohoří

okresní

1.

 

Lanškroun

krajská

2.

2016

Sněžné

okrsková

1.

  Křovice okresní 2.
  Hradec Králové

krajská

4.

2017

Dobřany

okrsková

9.

1998

Seriál soutěží v požárním útoku

Celkově 2. místo

1999

Seriál soutěží v požárním útoku

Celkově 4. místo

2000

Podorlická liga

Celkově 2. místo

2001

Podorlická liga

Celkově 1. místo

2002

Podorlická liga

Celkově 5. místo

2003

Podorlická liga

Celkově 3. místo

2004

Podorlická liga

 

Celkově 1. místo

2005

Podorlická liga

 

Celkově 1. místo

2006

Podorlická liga

 

Celkově 3. místo

2007

Podorlická liga

 

Celkově 3. místo

2011

Podorlická liga

 

Celkově 3. místo

2012

Podorlická liga

 

Celkově 6. místo

2013

Podorlická liga

 

Celkově 2. místo

2014

Podorlická liga

 

Celkově 3. místo

2015

Podorlická liga

 

Celkově 2. místo

2016

Podorlická liga

 

Celkově 3. místo